Pošli svou nahrávku nároďáku a pojeď na EURO

Vítězové

Vítězové soutěže Fandím Nároďáku


Ze soutěže „Fandím nároďáku“ vzejdou celkem 3 vítězové, autoři 3 nejlepších videí. 

Ke každému ze tří zápasů české fotbalové reprezentace v základní skupině „A“ na EURO 2012 bude čestnou fanclubovou porotou ve složení Vladimír Šmicer, Jakub Kohák vybráno právě jedno vítězné video. 

 

 

3. KOLO VYHLÁŠENÍ - PRO UTKÁNÍ čr - pOLSKO + Dalších 9 oceněných videí

 

A nakonec jsme si nechali to nejlepší. Třetím vítězem naší soutěže, který se tak podívá do dějiště turnaje EURO 2012, se stal pan Daniel Javorský, autor videa "Vzkaz narodnímu týmu". 

Porota zejména ocenila pracnost zpracování videa, v kterém se zobrazil jasný postoj tohoto fanouška k národnímu týmu, který je pro utkání s Polskem velmi důležitý. Věříme proto, že pan Javorský bude náš tým hlasitě podporovat od první do poslední minuty bez ohledu na průběh i výsledek utkání. 

Na 2. – 5. pozici, která zaručuje vybraným autorům dres české fotbalové reprezentace s originálními podpisy reprezentantů, šálu a kšiltovku české fotbalové reprezentace a podepsanou kartičku manažera reprezentace, Vladimíra Šmicera, se umístili tito „vzkazoví“ režiséři:

·         Ladislav Bittner, autor videa „Češi, já vám VĚŘÍM!“

·         Martin Dostálek, autor videa „I vodníci ze Seče fandí našim na EURU 2012!!!“

·         Radek Nevršil, autor videa „Milane, ukaž to tam všem!“

·         Ondřej Valášek, autor videa „Ondra a Tonda fandí nároďáku.“

 

Na 6. – 10. místě, které je oceněno oficiálním tričkem české fotbalové reprezentace s podpisy hráčů, šálou a kšiltovkou české reprezentace a taktéž podepsanou kartičkou Vládi Šmicera, se umístili:

·         Luboš Hnat, autor videa „Českému fotbalu – ZDAR!“

·         Aleš Hofman, autor videa „Vesele, vesele…“

·         Michal Kotukov, autor videa „We believe!“

·         Marek Lípa, autor videa „Češi, snažte se!“

·         Michal Rejnart, autor videa „Na šampionátu bojujte jako lvi! O to Vás prosí samotný český lev!“

Všem autorům umístěným v TOP 10 gratulujeme! Budeme Vás kontaktovat ohledně předání výher. Ostatním, dalším více než 40 autorům, kteří se zúčastnili soutěže „Fandím nároďáku!“ děkujeme! Vaše videa a vzkazy byly kvalitní a pro fanclubovou porotu nebylo lehké vybrat ty odměněné!

Fanclubová porota

VÍTĚZNÉ VIDEO 3. KOLA:

 

 

2. KOLO VYHLÁŠENÍ – PRO UTKÁNÍ ČR - Řecko:

 

Druhým vítězem soutěže Fandím nároďáku! a fanouškem, který se osobně podívá na utkání České republiky s Řeckem na EURO 2012 je pan Jaroslav Plvan se vzkazem "Fandíme Vám od malička!".

Porota v tomto videu ocenila zejména vtipně pojatý nápad ztvárnění evoluce fanouškovství pana Plvana, kdy doslova od plenek a dudlíku propojil jednotlivá období svého fandovství se zápasy české/československé reprezentace na vybraných šampionátech.

Fanclubová porota

VÍTĚZNÉ VIDEO 2. KOLA:

 

1. kolo vyhlášení – pro utkání ČR - Rusko:

 

A máme tu prvního výherce v naší soutěži! Jaroslav Janeček se tak může chystat na páteční výlet do Polska na první utkání českého týmu proti Rusku.

Fanclubová porota ocenila, že soutěžící byl kreativní a že pro něj pojem jako česká hymna nebyl jen prázdnou floskulí (jak si přál Ondra Vetchý). :-)   

Nicméně již nyní víme, že máme další horké kandidáty na dobrá umístění. Skutečně si ceníme všech, kteří podporu našich hráčů vyjádřili zaslaným videem.

Fanclubová porota

Vítězné video 1. kola: